Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu! — Marine Stewardship Council
Narzędzia osobiste
Zaloguj

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Start Dla mediów Informacje Prasowe Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu!

Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu!

2017-09-04

Konsultant ds. Komunikacji i Marketingu w Polsce MSC – ekscytująca i pełna wyzwań rola, by nieść przesłanie MSC.

MSC (Marine Stewardship Council) jest globalną organizacją non-profit, założoną w 1997 roku na rzecz rozwiązania problemu niezrównoważonego rybołówstwa i zapewnienia zdrowych mórz i oceanów dla przyszłych pokoleń.

Dzięki naszemu wiodącemu na świecie programowi certyfikacji oraz znakowania ekologicznego pomagamy tworzyć zrównoważony rynek ryb i owoców morza. Współpracujemy z szerokim gronem interesariuszy – konsumentami, detalistami, przetwórcami żywności, przemysłem rybnym i administracją rządową. Dzisiaj, świętując dwudziestolecie działalności, niebieskie logo MSC jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i skutecznych znaków ekologicznych, stosowanym na pięciu kontynentach. Zatrudniamy ponad 150 pracowników w 21 biurach na całym świecie.

Skuteczna komunikacja i marketing są kluczowe dla rozwoju świadomości konsumentów i wykorzystywania znaku MSC, dlatego aktualnie poszukujemy doświadczonej i dynamicznej osoby na stanowisko Konsultanta ds. Komunikacji i Marketingu w Polsce, której zadaniem będzie opracowanie i realizacja strategii działań marketingowych MSC oraz promocja marki i zaangażowania konsumentów w Polsce.

Jako konsultant, sprawozdający Koordynatorowi MSC w Polsce oraz podlegający Dyrektorowi Programowemu na Niemcy, Szwajcarię, Austrię i Polskę, będziesz odpowiedzialny za różnorodne działania promujące misję MSC oraz prowadzenie skutecznej strategii komunikacji i marketingu. Będziesz odpowiadać za kontakty z mediami oraz organizację wydarzeń w Polsce w ścisłej współpracy z liderem zespołu, będąc jednocześnie osobą pierwszego kontaktu dla opinii publicznej oraz dziennikarzy.

Liczymy, że będziesz mieć szerokie doświadczenie w opracowaniu i realizacji wysokiej klasy, innowacyjnych kampanii komunikacyjnych i marketingowych. Obok działań strategicznych, w swojej codziennej pracy realizować będziesz również bieżące zadania operacyjne, do czego niezbędne są stosowne umiejętności i zdolności techniczne.

Ta ekscytująca i pełna wyzwań rola oferuje szerokie możliwości kształtowania strategii rynkowej i konsumenckiej MSC zgodnie z szerszymi celami strategicznymi MSC. To praca w międzynarodowym środowisku, pełna wyzwań i możliwości rozwoju!

Aplikuj w języku angielskim do 18 września >

Akcje Dokumentu