Certyfikuj się! Organizacje rybackie — Marine Stewardship Council
Narzędzia osobiste
Zaloguj
Jesteś w: Start Przystąp do certyfikacji MSC Certyfikuj się! Organizacje rybackie

Certyfikuj się! Organizacje rybackie

Przystąp do certyfikacji!

Sprawdź, na czym polega certyfikacja zgodna ze standardami MSC - które łowiska podlegają certyfikacji, co należy zrobić, aby być dopuszczonym do certyfikacji, jak działa system certyfikacji i jakie korzyści wynikają z przystąpienia do programu certyfikacji MSC.

Korzyści wynikające z certyfikacji MSC

Certyfikacja MSC daje wiele korzyści - od tych związanych z dostępem do nowych rynków po te związane z uzyskaniem przewagi konkurencyjnej. Zapoznaj się z korzyściami*, jakie uzyskały certyfikowane organizacje rybackie.

Proces certyfikacji MSC

Kto jest zaangażowany w proces certyfikacji, jakie są jego koszty, ile trwa i kto, za co odpowiada? Dowiedz się jak wyglądają kolejne etapy procesu certyfikacji łowisk*.

Pomoc techniczna na rzecz usprawnień w rybołówstwie

Aby uzyskać certyfikat dana organizacja rybacka musi spełnić warunki określone w środowiskowych standardach MSC dotyczących zrównoważonego rybołówstwa. Jeśli twoja flota nie spełnia obecnie tych standardów MSC, dzięki odpowiednim narzędziom i pomocy konsultantów, pomoże Ci w tym procesie. Dowiedz się jak wygląda wsparcie*. 

Po przyznaniu certyfikatu

Proces certyfikacji jest jedynie pierwszym krokiem. Dowiedz się jak czerpać korzyści z przyznanego certyfikatu oraz pomóc odbiorcom w korzystaniu z certyfikatu MSC*.

Masz pytania?

*Uwaga, przekierowania do stron w języku angielskim. 

Akcje Dokumentu