Używaj logo MSC — Marine Stewardship Council
Narzędzia osobiste
Zaloguj
Jesteś w: Start Przystąp do certyfikacji MSC Używaj logo MSC

Używaj logo MSC

Informuj swoich klientów o tym, że ryba lub owoce morza, które właśnie kupują MSC Polskie nowe logopochodzą ze zrównoważonych łowisk. Posługuj się niebieskim certyfikatem MSC na opakowaniach, w swoim menu oraz w materiałach marketingowych.

Posługiwanie się logo MSC daje wiele potencjalnych korzyści. Logo MSC pomaga wyróżnić firmę na tle konkurencji oraz pozwala na zdobycie nowych klientów. Warto także pamiętać, że wiele wiodących sieci handlowych oraz marek, pod którymi oferowane są produkty rybne i owoce morza, uważa MSC, za główny element zrównoważonej polityki w zakresie asortymentu rybnego.

Logo MSC wykorzystują również certyfikowane floty, media oraz inne podmioty np. organizacje pozarządowe, aby wspierać  program certyfikacji MSC i informować konsumentów, że ich wybór ma wpływ na ochronę zasobów mórz i oceanów.

Pobierz publikację "Logo MSC. Poradnik użytkownika." i dowiedz się więcej o zasadach korzystania z logo MSC.

Pamiętaj! Posługiwanie się niebieskim certyfikatem MSC wymaga specjalnej licencji oraz każdorazowej akceptacji ze strony MSC. Wykorzystywanie logo MSC wiąże się również z koniecznością uiszczenia opłat za licencję. Dowiedz się więcej na stronie internetowej lub  

 

Akcje Dokumentu